Allahindlus!

Õhk-Vesi NØRDIS Optimus Pro HOP100WIDU/HOP10WODU 10kw

Original price was: €5.159,38.Current price is: €3.800,00. sis.KM

* Energiatõhususe klass A+++
* Keskkonnasõbralik külmaaine R32
* Ümbritseva õhu temperatuur kuni –25 °C
* Äärmiselt vaikne – kaks vaikset režiimi
* Modernne puutetundliku klahviga kontroller
* WIFI-moodul seadme juhtimiseks nutiseadmega
* Mitsubishi Electrici kaksikrotatsioonkompressor
* Wilo tsirkulatsioonipump, Alfa Lavali plaatsoojusvaheti
* Veevarustuse vee temperatuur kuni +65 °C

 

Tallinn lähiümbrus transport hinnas,mujale rakendub teenustasu.

Kirjeldus

NORDIS air-to water V4[38689]_et_adobe EST- tooteinfo 

 

NORDIS Optimus Pro Split õhk-vesi soojuspumbad on mõeldud kütmiseks ja sooja tarbevee tootmiseks. Õhk-vesi soojuspump tagab säästlikult kodu soojaks kütmise talvel ja sooja vee aastaringselt. NØRDIS Optimus Pro Split seeria soojuspumbad kasutavad invertertehnoloogiat. Tehnoloogia optimeerib mootori pöördeid ja tagab ruumis mugava soojushulga väikseima elektrikuluga ka siis, kui välistemperatuur langeb -25 °C-ni.  Soojuspumbasüsteem ühildub põrandakütte, radiaatorite, puhurkonvektorite ja tarbeveeboileritega. Seega ei pea kogu süsteemi ümber ehitama.

Eelsoojendus ja kuivatamine

Kui põrandale jääb enne põranda kütmist suur kogus vett, võib põrand kütmise käigus väänduda või isegi praguneda. Pakume põrandakütte jaoks kahte režiimi. Üks on eelkütmisrežiim, mida kasutatakse pärast esimese korruse silmuste paigaldamist, ja teine on kuivatusrežiim hooajalise kütmise esimese kütmise ajal kasutamiseks. Mõlemat režiimi kasutatakse põranda kaitsmiseks. Protsessi käigus tõstetakse veetemperatuuri järk-järgult.

 

 

Puhkusefunktsioon

Puhkusefunktsioon on süsteemi ressursi- ja energiasäästurežiim. Seade töötab kütterežiimis ja/või sooja vee režiimis, säilitades samal ajal minimaalse veetemperatuuri, mis on vajalik süsteemi külmumise vältimiseks talvel. Enne koju naasmist saab kasutaja eelnevalt seadistada desinfitseerimisrežiimi ning koju naastes kasutada kindlasti puhast bakterivaba vett.

 

Vaikne režiim

Tehniliste lahenduste kõrge optimeerituse tõttu on NØRDIS Optimus Pro 4 kW seadmete helirõhutase 3 meetri kauguselt vaid 35 dB (A).
Katsetingimused: 10 20 30 40 50 60 70 80 90 100 110 120

1. Aurusti õhk sisse 7 °C, 85% RH, kondensaatori vesi sisse/välja 30/35 °C
2. Kondensaatori õhk sisse 35 °C, aurusti vesi sisse/välja 23/18 °C.

Temperatuurikõvera funktsioon

Kasutades temperatuurikõvera funktsiooni, muutub soojuskandja temperatuur automaatselt, kui välistemperatuur muutub. Kui välisõhu temperatuur tõuseb, siis küttekoormus väheneb, mistõttu soojuskandja temperatuur langeb automaatselt ja vastupidi – välistemperatuuri langedes soojuskandja temperatuur tõuseb. Erinevate mugavusvajaduste rahuldamiseks on kokku 32 fikseeritud (16 kütte- ja 16 jahutust) ja kaks (1 kütte- ja 1 jahutus) kasutaja määratud temperatuurikõverat.

Nutikas elektri tarbimine

Soojuspump reguleerib oma tööd automaatselt vastavalt sissetulevatele signaalidele. Et soojuspump töötaks võimalikult tõhusalt, saab selle tööaega automaatselt reguleerida vastavalt võrgu maksimaalsele ja minimaalsele koormusele.

ILMALE VASTAV TEMPERATUURIKÕVER
Ilmale vastava temperatuurikõvera funktsiooniga muutub veetemperatuur automaatselt, kui muutub välisõhu temperatuur. Kui välisõhu temperatuur tõuseb/langeb, siis küttekoormus väheneb/tõuseb ja veetemperatuur tõuseb/langeb automaatselt. Kui välisõhu temperatuur langeb/tõuseb, siis jahutuskoormus langeb/tõuseb ja veetemperatuur tõuseb/langeb automaatselt. Erinevatele temperatuurinõudmiste rahuldamiseks on kokku 32 fikseeritud ilmale vastavat temperatuurikõverat ja üks kasutaja määratud kõver.

Sooja tarbevee ringluse funktsioon

Sooja vee tsirkulatsiooni funktsiooni kasutatakse vee tagastamiseks torustikust kuumaveepaaki vastavalt seadistatud taimeriga. Päevas saab seadistada kokku 12 taimerit, mis aktiveerivad sooja vee tsirkulatsioonipumba vastavalt kasutaja kehtestatud igapäevastele vajadustele. See tagab hetkelise sooja veevarustuse.

Elektrisääst

NØRDIS Optimus Pro soojuspumbad on ökoloogiline ja keskkonnasõbralik lahendus ruumide kütmiseks ja sooja vee tootmiseks taastuvaid energiaallikaid kasutades. Soojuspumbad vastavad kõrgeimale A+++ energiatõhususe klassile.