Daikin Altherma 3 H HT ETBX16DA9W7/EPRA18DW17 õhk-vesi soojuspump ilma tarbeveeboilerita

12.189,84 sis.KM

Daikin Altherma 3 H HT on investeering mugavusse ja energiasäästu. Selle õhk-vesi soojuspumbaga saab väiksema energiakuluga kütta, jahutada ja viivitusteta vett soojendada.

See süsteem sobib hästi koduomanikele, kes soovivad vahetada oma katla või traditsioonilise küttesüsteemi keskkonnasõbralikuma ja kulutõhusama lahenduse vastu.

Soojuspumpade absoluutne kõrgklass
Disain – Täiendab iga kodu nii seest kui väljastpoolt
Heli – Häiringuteta vaikne ja lõõgastav keskkond
Toimimine – Uusimad tehnoloogiad, mis aitavad säästa energiat ja raha
Kombinatsioon – Süsteemi saab kohandada, et see sobiks elustiili ja mugavusvajadustega

Kirjeldus

Miks valida Daikin Altherma 3 õhk-vesi soojuspump?
Daikin Altherma välisseade ammutab kütte, jahutuse ja sooja vee saamiseks kuni 75% oma energiast välisõhust, ülejäänud energia saadakse elektrist. Õhk-vesi soojuspump tugineb kompressorile ja külmaainele, et energiat õhust vette üle kanda ja vett vastavalt teie vajadustele soojendada ning majja tarnida.

Pidev invertertalitlus võimaldab kõrget modulatsiooniastet niivõrd väikesel võimsusel kui 0,85 kW, mis aitab seadmel vältida seiskamistel ja käivitamistel tekkivat suurt elektrikulu.

Auhinnatud disain
Koduomanikud soovivad hästi töötavat seadet, mis näeks igas toas hea välja. Seepärast võttis Daikin eesmärgiks luua suurepäraste tehniliste näitajate ja mitmekesise disainiga seadme. Selle tulemusel teenis Daikin Altherma 3 H Ht mitte ainult ühe, vaid koguni kaks mainekat disainiauhinda.

KÜSI PERSONAALSET PAKKUMIST!
Seest suurepärane toode peaks ka väljast suurepärane välja nägema…
Daikin Altherma 3 H HT välisseadme iseloomustamiseks sobivad sõnad puhtajooneline, minimalistlik ja lihtne. Must horisontaalne võre katab kogu esipaneeli, et peita ainus ventilaator ja vähendada selle töömüra. Matt hall viimistlus peegeldab välisseina värvi, mis aitab seadmel sulanduda erinevatesse keskkondadesse ja maastikesse.

KÜSI PERSONAALSET PAKKUMIST!
Vaikus on mugavus
Standardses mürarežiimis töötades on välisseadme helirõhu tase 38 dBA (3 meetri kaugusel). See jääb kuskile linnu siristamise ja vaikse raamatukogu vahele. Madala mürataseme režiimis on helitase poole väiksem (35 dBA 3 meetri kaugusel).

Tagage meelerahu
Helitugevus on seadme enda tekitatud ja see ei sõltu kaugusest ega keskkonnast. Helirõhk on kindlal kaugusel tunnetatav heli. Helirõhku arvutatakse tavaliselt 1 kuni 5 meetri kaugusel seadmest.

KÜSI PERSONAALSET PAKKUMIST!

Erakordne jõudlus sõltub seadme sisust
Daikin Altherma 3 H HT seadmetes on kasutatud uusimaid HVAC-tehnoloogiaid, mis on välja töötatud Euroopas Euroopa kliima jaoks. Tutvu funktsioonidega, mis aitavad tootel teiste hulgas silma paista.

1. Moodne korpus
Daikini insenerid tegid koostööd disaineritega, et läheneda traditsioonilisele välisseadmele uuel viisil. Välisseadme disainimisel leiti inspiratsiooni Daikini siseseadmete suurepärasest disainist – sellel on kaunis puhaste joontega esipaneel, mis sulandub hästi keskkonda.

2. Suure jõudlusega ventilaator
Suure jõudlusega seadmetel on tavaliselt kaks ventilaatorit, kuid see seade vajab vaid ühte. Suurem ventilaator parandab õhuringlust, mis aitab töömüra vähendada.
Hoolega valmistatud

3. Uhiuus kompressor
Daikin Europe tegi koostööd Daikini tehnoloogia ja innovatsioonikeskusega Jaapanis, et töötada välja spetsiaalne kompressor, mis soojendab vee temperatuurini 70 °C. See kõrgetemperatuuriline soojuspump on ka esimene, mis kasutab külmaainet R-32, mis on energiatõhusam ja tekitab vähem CO2-heiteid.
4. Vastupidav isolatsioon
3-kihiline isolatsioon ja kummipadjad põhjaplaadi ja vibratsiooniplaadi vahel absorbeerivad ja summutavad kompressori töömüra.
Saa külmast võitu
Daikin Altherma 3 H HT on taastuvenergial töötav küttelahendus, mis töötab külmas kliimas sama hästi nagu soojaski. Erinevalt teistest küttesüsteemidest kasutavad selle sarja tooted õige temperatuurini kütmiseks ja tarbevee soojendamiseks välisõhku isegi -28°C juures.

KÜSI PERSONAALSET PAKKUMIST!
Üks lahendus – erinevad kombinatsioonid
Sarjas on üks välisseade, mis ühildub kolme erineva auhinnatud siseseadmega. Kõik need võib kohandada
selliselt, et need tagaksid kütte, jahutuse ja sooja tarbevee.

Siseseadme valimine
Valides kolme sellesse sarja kuuluva siseseadme ja kolme erineva seadistuse (kolme funktsiooni) vahel, saab luua sisekliimaalastele nõudmistele vastava kohandatud lahenduse.

1. Seinale paigaldatav mudel
Kompaktne seade, millel on eraldi veeboiler. Sellel mudelil on valikuline jahutusfunktsioon.

2. Integreeritud roostevabast terasest veeboileriga mudel
Kompaktne seade, mille jalajälg on 595×625 mm. Seadme saab ühendada kas 180 või 230 l boileriga tarbevee soojendamiseks ja see töötab kas jahutus- või Bizone-seadistusega.

3. Integreeritud ECH2O veeboiler
ECH2O seadmel on 300 või 500 l veeboiler, mille saab ühendada päikesekollektoritega. Sellel mudelil on valikuline jahutusseadistus.

Kolm funktsiooni
Ainult küte
Daikini tootesarjas on standardvarustuses ainult küttefunktsioon ja see on kõigil kolmel siseseadmel. See seadistus tagab kütte ja sooja tarbevee.

Reversseeritav
Kui lisaks küttele ja soojale tarbeveele on vaja ka ruumijahutust, on reverseeritav funktsioon parim lahendus. See funktsioon on saadaval kõigi kolme siseseadme jaoks ja tänu sellele saab süsteemi töö ümber pöörata, et see jahutaks kütmise asemel. Seda seadistust saab kasutada koos põrandakütte või ventilaatorkonvektoritega.

Bizone
Integreeritud põrandaseade on ainus siseseade, millel on Bizone seadistus. Bizone annab võimaluse hallata ja juhtida temperatuuri kodu kahes erinevas tsoonis, kus kasutatakse erinevaid soojusallikaid, nt radiaatoreid või põrandakütet.

Previous
Next
Madoka juhtmega kaugjuhtimispult seadme Daikin Altherma jaoks

Kasutajaliidese uus põlvkond, ümber projekteeritud ja intuitiivne.
Intuitiivne juhtimine tänu esmaklassilisele konstruktsioonile.
Kolmes erinevas värvitoonis, et seade sobiks sisekujundusega.
Hõlpsasti seadistatavad tööparameetrid.
Sisseehitatud ühendatavus – reguleerige elamu kliimat mis tahes kohast ja igal ajal.
Jälgige oma küttesüsteemi olekut.
Reguleerige töörežiimi ja seadistage temperatuuri.
Kavandage temperatuuri ja töörežiimide ajagraafik.
Kaugseire ja -juhtimine (pilvepõhine)

Keskkonnahoidlik – ette valmistatud tuleviku jaoks: R32
Uue põlvkonna külmaaine R32 on oma eelkäijast oluliselt keskonnasõbralikum ning efektiivsem.

Meie kliendid otsivad oma kodu jaoks parimaid küttelahendusi, jälgides energiatõhususe märgistusi. Daikini soojuspumbad ja muud küttelahendused on alati kõige keskkonnasõbralikumad ja märgistatud energiatähisega: A+++ (energiamärgis 2019).

Daikin Altherma 3 H HT soojuspumbad saavutavad selle efektiivsuse tänu Bluevolution tehnoloogiale. See ühendab endas Daikini poolt välja töötatud ja arendatud kompressori ja R-32 külmaine, mis teeb sellest unikaalse toote kogu turul.

Vähem CO2 heitgaase ja suurem efektiivsus, see on retsept, mida järgime, et luua tipptasemel küttesüsteeme.

 

Tehnilised andmed

 • Küttevõimsus:
  11,6 kW
 • Küttevõimsus välistemperatuuril -25 kraadi:
  9,3 kW
 • Garanteeritud kütmine välistemperatuurini:
  -28 ºC
 • Kasutegur kütmisel SCOP:
  4,81
 • Energiamärgis kütmisel:
  A+++
 • Köetav pind:
  kuni 300 m²
 • Siseosa mõõdud (K x L x S):
  840 x 440 x 390 mm
 • Siseosa müratase:
  30 dB(A)
 • Siseosa kaal:
  120 kg
 • Välisosa mõõdud (K x L x S):
  1003 x 1270 x 533 mm
 • Välisosa müratase:
  48 dB(A)
 • Välisosa kaal:
  151 kg
 • Toide:
  3 faasi 400 V / 50 Hz, 16 A