Daikin Inverter maasoojuspump 3-13kW

6.600,00 sis.KM

  • Mudel: Daikin Inverter maasoojuspump 3-13kW
  • Saadavus: Laos

 

Kirjeldus

Daikin EGSQH10S maasoojuspump

• Küttevõimsus 3–13kW (majale 60-350m²)

Sobib igasse majja Daikini maasoojuspump annab alati parajalt soojust ja sooja vett ning oskab arvestada perekonna vajaduste kasvu. Pöörlemiskiiruse reguleerimine lubab seadet automaatselt häälestada vahemikus 3 kuni 13 kW, kattes sel moel enamiku majade vajadused.

• A++ energiatõhususe klassiga Daikin maasoojuspump

• SCOP 5,26 (EN14825)

Igapäevane tõhusus kogu aasta vältel

Hooajalise energiatõhususe teguri  (SCOP) väärtus kütmisel peegeldavad soojuspumba tegelikku energiatarbimist.
SCOP mõõdab iga-aastast energiatarbimist ja tõhusust tüüpilisel igapäevasel kasutamisel. Pikemaajaliselt arvestavad need temperatuuri kõikumisi ja ooterežiimis oleku perioode, et anda selged ja usaldusväärsed näitajad tüüpilise energiatõhususe kohta kogu kütte- või jahutushooajal.
Pühendumus hooajalisele tõhususele
Daikini hooajalise tõhususe tagamisele suunatud tootedisain on energiatõhusam ja tekitab seega ka vähem CO2 heitmeid. Hooajalise tõhususe arvutused annavad tarbijatele usaldusväärse teabe talitluspädevuse kohta, millest neil on kütte- või jahutusseadme ostmisel lihtne aru saada. Hooajalise energiatõhususe uus märgistus osutab toote energiatõhususele tähtedega A+, A, B jt. Ära on toodud ka seadme müratase.
Daikini arendatud hermeetiliselt suletud SWING DC inverter kompressor

Daikini ületamatu tehnoloogia üks saladusi on meie endi välja töötatud töökindel, reguleeritava pöörlemiskiirusega Swingkompressor. Soojuspumba juhtarvuti saadab kompressorile signaali energiavajaduse kohta ja kompressor reguleerib end sujuvalt. Daikini maasoojuspump sobib igasse majja, sest katab energiavajaduse 2,5 kuni 13 kW ja ka paigaldamine on lihtne.

Erinevalt paljudest teistest kliimaseadmete tootjatest toodab Daikin oma kompressoreid ise, sh oma Tšehhi Vabariigis ja Itaalias  asuvates tehastes. See on oluline, sest kompressor on kliimaseadmete süsteemi keskne osa, mis suurendab külmutusagensi auru rõhku ja temperatuuri ning kontsentreerib tõhusalt mööda süsteemi liikuvat soojust.
Daikin on kompressorite tehnoloogia arendamisel olnud alati esirinnas ja pakub nüüd laias valikus pöörd-, spiraal ja ühe kruviga kompressoreid. Selle tulemusena kasutatakse meie kõikides tooteseeriates inverterkompressorit, mis tagab suurema mugavuse ja süsteemi tõhususe.

– Automaatselt seadistuva kiirusega tsirkulatsioonipumbad

– Kompressori kohandumine vastavalt hoone küttevajadusele

– Integreeritud roostevabast terasest soojaveeboiler 180 L

– Nutikat juhtkontrollerit on võimalik paigaldada soojuspumbast eraldiseisvana

– 6 astmeline abi-elektriküttekeha.

– Soojuspump sobib ka suuremate eramute kütmiseks

– Väga vaikne

Kui soovite vaikust, on parim valik Daikini maasoojuspump. Meie välja töötatud kompressor töötab üle 90 protsendi ajast väikestel pööretel, käivituste ja seiskamiste arvu on vähendatud miinimumini. Tõhus isolatsioon ja kompressori läbimõeldud paigutus vähendavad mürataset veelgi.

• 15 aastat soojuspumbade invertertehnoloogia kogemust
Keskmise suurusega majas võib elektri- või õlikatla asendamine maasoojuspumbaga anda kütmisel säästu rohkem kui 80%.